Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs Turkcell, Lifecell Digital, KKTC Turizm Bakanlığı Info North Cyprus Uygulaması, Çalışma Bakanlığı KKTC Panik Butonu, 10 to Travel web sitesi ve mobil uygulamalarını kodlayan, Limasol Türk Kooperatif Bankası web şube, çalışması bitirilen ve yayınlanması beklenen KKTC Maliye Bakanlığı ve KKTC Hazine ve Muhasebe Dairesi web siteleri, Kıbrıs Medya Grubu Cyprus Today portalı, Kıbrıs Vakıflar Bankası mevcut ve yeni yayınlanacak web sitesi, Girne Belediyesi, Barışel Group, Sevener Rent a Car gibi şirketlerin web sitelerini yapan firmamız, ayrıca NCMAS Müşteri Takip ve NCMAS Personel Takip programlarını hazırlamıştır. Mikro-Makro Haber Portalı ve Gift Cyprus şirketimizin yayındaki diğer çalışmalarıdır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ne ikinci ofisi olan firmamız DAÜ Teknopark’ta eğitim üzerine AR-GE alanında çalışmalar yürütmektedir.

Öte yandan Girne’deki ofisimizde veya online olarak KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı onaylı ve sertifikalı kurslarımızda 8-15 yaş arası çocuklara, yetişkinlere ve kurumlara yönelik kodlama eğitimi vermekteyiz.