Yaratıcı ve Yenilikçi Bir Adrese; İsviç’e Hoş Geldiniz!

Telefon: +90 533 825 78 78

Turizm Bakanlığı Info North Cyprus Uygulaması, Çalışma Bakanlığı KKTC Panik Butonu, 10 to Travel web sitesi ve mobil uygulamalarını kodlayan, Limasol Türk Bankası web şube, çalışması bitirilen ve yayınlanması beklenen KKTC Maliye Bakanlığı ve KKTC Hazine ve Muhasebe Dairesi web siteleri, Kıbrıs Medya Grubu Cyprus Today portalı, Kıbrıs Vakıflar Bankası, Girne Belediyesi, Barışel Group, Sevener Rent a Car gibi şirketlerin web sitelerini yapan firmamız, ayrıca NCMAS Müşteri Takip ve NCMAS Personel Takip programlarını hazırlamıştır. Mikro-Makro Haber Portalı ve Gift Cyprus şirketimizin yayındaki diğer çalışmalarıdır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ne ikinci ofisi olan firmamız DAÜ Teknopark’ta eğitim üzerine AR-GE alanında çalışmalar yürütmektedir.

Öte yandan Girne’deki ofisimizde hafta sonları KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı onaylı ve sertifikalı kurslarımızda 8-15 yaş arası çocuklara ve yetişkinlere yönelik kodlama eğitimi vermekteyiz. İsviç Coding kursları Girne’nin dışında bu yaz DAÜ teknoparktaki ofisimizde de düzenli verilmeye başlanacaktır. 2021’de ise İsviç Coding’in Lefkoşa şubesi Gönyeli’de açılacaktır.

резорбциятееграмм